Теплові насоси Nibe, геотермальні зонди Frank та інші деталі доступного опалювання будинку

Ще два сторіччя тому стало відомо про технологію витягування тепла з оточуючого середовища з його подальшим використанням в опалювальній системі будинків. Недостатньо висока кількість технічних можливостей і матеріалів зробили тоді дану систему надто дорогою. В сучасному світі технологічний розвиток набагато вищий, що створює набагато більше можливостей для формування високоефективної та економної опалювальної системи. Судячи із статистики, споживачі частіше стали цікавитись запитами типу: «геотермальні зонди frank», що досить прогнозовано. Варто розглянути основні параметри такої технології.     

Загалом існує кілька контурів теплового насосу, буд-який з яких виступає його незамінною деталлю. Тепло переноситься між контурами в приміщення, а електрична енергія не потрібна для безпосереднього опалення. Для перенесення 1,5 кВт теплової енергії, обладнанню треба задіяти близько одного кіловата електроенергії. Отриманням теплової енергії з оточуючого середовища займається зовнішній контур. Після того тепло передається до внутрішнього контуру та транспортується до системи опалення приміщення. В залежності від температури самого джерела тепла, визначається і вихідна потужність насосу.  

Такий насос для тепла може витягувати плюсову температуру з землі біля побудови, озер чи ставків неподалік будинку чи навіть повітря. Витягувати теплову енергію з води дає змогу спеціальний комплекс з труб, який встановлюється на достатню глибину у водоймище в безпосередній близькості до будинку. Позитивна температура води лишається навіть у випадку зниження температури повітря нижче нуля градусів за Цельсієм. На достатній глибині землі не менш успішно зберігається стала температура, яка може бути застосована для опалювальної системи будинку. Максимальна ефективність забирання теплової енергії з землі можлива у випадку вертикального розміщення труб. Повітря також містить певну кількість тепла, адже різноманітні агрегати постійно продукують його.  

Проектування теплового насосу залежить від кожного окремого будинку та території біля нього. Для успішного та довговічного виконання даної задачі краще залучати кваліфікованих спеціалістів. Вражаючий результат не змусить себе чекати. 

Источник: https://alternetica.com.ua/ua/

Категории: 

Опубликовано 30.10.2017 10:51