Що треба знати про фулеренову воду

Фулерен – це потужний антиоксидант, який за своїми властивостями значно перевершує вітамін С – вітамін, який теж використовується в косметиці. Відмінність фулерену від всіх інших компонентів у тому, що він нейтралізує вільні радикали і при цьому не витрачається зовсім. Не дарма у світі його називають еліксиром молодості та краси.

Так, цей компонент підвищує стійкість шкіри до негативних зовнішніх впливів, зменшує зморшки, звужує пори, допомагає помітно вирівняти тон обличчя. Він добре та на довгий час зволожує шкіру, ефективний при акне. Також він використовується для зміцнення структури волосся, запобігає його випадінню.

Фулерен добре розчиняється у воді, ефективний навіть у невеликих дозах. Застосувавши косметику на основі фулеренової води, ви відразу відчуєте результат – шкіра стане гладкою, пружною і свіжою, а волосся стане сильним і густішим. Якщо ви хочете взнати більше про цей інноваційний компонент і про його застосування в косметології, радимо ознайомитися зі статтею за цим посиланням https://vitaminclub.ua/vse-pro-fulerenovu-vodu.

Категории: 

Опубликовано 11.09.2019 17:24