Процентні ставки по вкладах в банках: підбір надійних умов

Процентні ставки по вкладах

Залучення грошових коштів від фізичних та юридичних осіб є однією з найважливіших операцій банківських установ. Відмітимо, що власне робити саме такі фінансові операції мають право лише банки. Практично всі фінансові задачі банків стають можливими завдяки депозитам. Таким чином, регулювання правової сфери співробітництва між клієнтом та банком слід оглянути більш детально.

У відповідності до ст. 2 закону України «Про банки» депозит - це кошти в безготівковій чи готівковій формі, у національній валюті України або в іноземному еквіваленті. Вкладена грошова сума знаходиться на індивідуальному рахунку вкладника та повинна бути виплачена клієнту банку у відповідності до договірного документу, який узгоджується перед внесенням коштів. Нижче ми спробуємо детальніше розібрати процентні ставки по вкладах в банках, а також деталі договорів. 

Додавання на депозитний рахунок грошей проводиться виключно на добровільних засадах, про що говориться у відповідному положенні закону. Це значить, що сторони узгоджують всі деталі в окремому договорі. Важливо також пам’ятати, що додавання депозитів потребує дотримання окремих умов.

Умови внесення депозитів 

Певні умови повернення грошових внесків можуть дещо відрізнятись від тих, з якими вони були внесені. Це міститься в договорі. Такі вклади є умовними. В будь-якому випадку, умови не мають порушувати чинне законодавство України. У випадку попереднього визначення терміну додавання на рахунок коштів, такі депозити називають строковими. У випадку повної відсутності терміну в попередньо узгодженому договорі подібні депозити визначають як на вимогу.

У документі договору банківського вкладу відмічається наступне:

  1. Загальна кількість і порядок виплати відсотків чи прибутку в іншій доступній формі, умови перегляду їх розміру, відповідальність сторін.
  2. Можливості дострокового припинення виконання домовленості між банком та вкладником.
  3. Вид внесення депозиту.
  4. Об’єм коштів, які перераховується на депозит.
  5. Строк часу, на який оформляється договір.
  6. Врахування додаткових умов.

Власні фінанси можливо вкладати виключно на рахунки в банки

В нашій країні функціонує чимала кількість банків. Потрібно не забувати, що прийнятні умови надання депозиту пропонують далеко не всі банки. Нерідко надаються договори, які мають безліч можливостей поправок, а це не надто грає на користь клієнта. Завдання з пошуку може стати набагато простішим, адже є банківські установи, які пропонують прозорі можливості оформлення депозитів без різних додаткових тонкощів. Практично кожний успішний банк в Україні не один рік успішно перебуває на фінансовому полі країни. Щоденне оновлення ринку фінансових послуг країни та світу потрапляє під професійний погляд експертів такого роду банків. Такі маніпуляції здійснюються для того, щоб всі потенційні клієнти отримували максимально вигідні умови депозиту.

Перевірений банк в нашій країні кілька останніх років залишається серед лідируючих представників серед постачальників послуг. Індивідуальний підхід до будь-якого свого клієнта, безсумнівно, є незамінною опцією успішного банку. Серед певних додаткових можливостей слід відзначити надання консультацій. 

Категории: 

Опубликовано 19.11.2020 13:35